dodaj wizytówkę

Mistrzostwa w bandażowaniu Arosha

Nadchodzi najbardziej elektryzujące wydarzenie w branży kosmetycznej 2012 roku - pierwsze w historii Mistrzostwa w Bandażowaniu – Arosha Championship! To nowoczesna forma promocji salonu i możliwość potwierdzenia wysokiej jakości oferowanych usług

Jak informują organizatorzy, ta akcja to również coś więcej niż promocja.
- To także zdecydowanie więcej niż atrakcje, do których przyzwyczailiście się Państwo na przestrzeni mijających lat –
informuje Rafał Bielawa, Dyrektor Marketingu & PR. - Udział w mistrzostwach Arosha Championship daje gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody, a jednocześnie pozwala na udział w profesjonalnej rywalizacji. Dajemy Państwu możliwość poznania jak naprawdę smakuje prawdziwe zwycięstwo, zarezerwowane jedynie dla najlepszych!

Rywalizacja, a po niej nagrody, dyplomy i medale dla mistrzów oraz jedyna taka podróż do miejsca w którym narodziła się koncepcja bandaży Arosha, czyli do Włoch! To nie magia, to pierwsze MISTRZOSTWA EUROPY ŚRODKOWEJ w bandażowaniu. Eliminacje dobywają się również poza granicami naszego kraju!

- Arosha Championship 2012 to nowoczesna forma promocji własnego salonu i możliwość potwierdzenia wysokiej jakości oferowanych usług – dodaje Rafał Bielawa. - Medale i dyplomy zdobyte podczas finału, z pewnością wzbudzą zainteresowanie klientów Państwa salonów i instytutów kosmetycznych stanowiąc dowód niezwykłej dbałości o pełną satysfakcję zabiegową.

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące AROSHA CHAMPIONSHIP 2012:

1. Kto może wziąć udział w Arosha Championship 2012?
Każdy właściciel i pracownik salonu kosmetycznego w którym oferowane są zabiegi na bazie produktów AROSHA.

2. Na czym polegają mistrzostwa?
AROSHA CHAMPIONSHIP – Mistrzostwa w Bandażowaniu - polegają na profesjonalnymi i szybkim obandażowaniu
poszczególnych partii ciała (ramiona, nogi wraz z pośladkami, piersi) tak jak ma to miejsce w zabiegach AROSHA. O zwycięstwie decydować będzie Jury konkursowe, które poza szybkością wykonania zabiegu oceniać będzie również jakość bandażowania.

3. Bandaże AROSHA – co należy wiedzieć o marce?
AROSHA – EKSPRESOWY PROGRAM WYSZCZUPLAJĄCY – To linia pielęgnacyjna preparatów gotowych do użycia przeznaczonych do walki z niedoskonałościami ciała. Linia bandaży i kremów do pielęgnacji ciała bogata w składniki odżywcze skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, takie jak: cellulit, utrata jędrności i elastyczności, napina skórę i daje natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu.

4. Jak wziąć udział w mistrzostwach AROSHA CHAMPIOSHIP 2012?
Warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach jest wysłanie formularza zgłoszeniowego i wzięcie udziału w eliminacjach
krajowych.

5. Gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy?
Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze stron: www.nova2.pl i www.arosha.com.pl. Można także wysłać email na adres arosha@nova2.pl z tytułem ZGŁOSZENIE, w odpowiedzi na który otrzymacie Państwo stosowne dokumenty.

6. Kiedy i w jakich miastach odbywają się eliminacje AROSHA CHAMPIOSHIP 2012?
Eliminacje krajowe odbędą się w drugiej połowie kwietnia 2012 roku w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Szczegółowy
harmonogram eliminacji na stronach www.nova2.pl i www.arosha.com.pl. 

7. Kiedy odbędzie się finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2012?
Finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2012 odbędzie się w Krakowie w dniu 12 maja 2012 roku podczas XXV MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU I TARGÓW KOSMETYCZNYCH LNE & SPA, Budynek NCK, al. Jana Pawła II 253.

8. Jakie są nagrody w mistrzostwach?
Nagrodą główną w Mistrzostwach jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – MISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz dwuosobowa wycieczka do Włoch.
Nagrodą za drugie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – WICE MISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz zestaw kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 4400 PLN brutto.
Nagrodą za trzecie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – II WICE MISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz zestaw kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 2800 PLN brutto.
Nagrodami pocieszenia są zestawy kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 850 PLN brutto każdy.

Pełną informację na temat AROSHA CHAMPIONSHIP znajdziecie Państwo w REGULAMINIE oraz na stronach www.nova2.pl i www.arosha.com.pl.


Galeria

Pozostałe z tej kategorii

Dni Urody i SPA 2014

27/03/2014 13:31:35

12-13 kwietnia 2014 r. rusza kolejna III edycja wrocławskich targów kosmetyczno – fryzjerskich DNI URODY I SPA „poczuj piękno”. Jest to wyjątkowe wydarzenie w branży kosmetyczno-fryzjerskiej na Dolnym Śląsku. Targi... więcej

Druga Konferencja SPA & Wellness

20/04/2013 15:14:33

Druga Konferencja „SPA & Wellness – od projektu do realizacji” już 14 maja we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym Hali Stulecia. Jak zaprojektować SPA, w którym goście będą czuli się komfortowo, które zapadnie w... więcej

Królestwo kosmetyki profesjonalnej

23/03/2013 12:17:14

Szesnasta edycja wiosennych targów BEAUTY FORUM za nami. 9-10 marca Centrum Targowo Kongresowe MT Polska w Warszawie zmieniło się w królestwo kosmetyki profesjonalnej - najnowsze osiągnięcia kosmetologii, nowinki technologiczne... więcej

Konferencja SPA & Wellness za nami

05/03/2013 15:50:38

Za nami pierwsza Konferencja z nowego cyklu spotkań organizowanych przez Virtus Studio „SPA & Wellness – od projektu do realizacji”. Spotkanie odbyło się 20 lutego w Krakowie, gdzie gościło ponad 120 osób:... więcej

Program konferencji SPA & Wellness

10/02/2013 12:53:51

"SPA & Wellness - od projektu do realizacji" - pod takim hasłem odbędzie się 20 lutego w Krakowie spotkanie architektów, inwestorów oraz właścicieli obiektów SPA z producentami. Poniżej przedstawiamy program konferencji... więcej