dodaj wizytówkę

Kąpiel parowa - źródło zdrowia i piękna

Pozytywne działanie kąpieli parowej jest znane już od czasów antycznych. Kombinacja temperatury ok. 45 stopni i wilgotności na poziomie 100 % tworzy delikatną parę, która otula ciało. Dochodzi do rozluźnienia napięć mięśniowych, wzmacnia się system immunologiczny i poprawia krążenie krwi. Oczyszczone zostają drogi oddechowe oraz powierzchnia skóry.

Jeśli chcesz uzyskać funkcję kąpieli parowej bez dużych nakładów na budowę i montaż instalacji, możesz zastosować generator pary SteamBox 330 oferowany przez HOESCH Design. Stosując generator, który wymaga tylko zasilania elektrycznego i akcesoria oferowane przez HOESCH Design możesz cieszyć się kąpielą parową. Jeszcze łatwiejszym sposobem jest wymiana kabiny prysznicowej na SteamSet. HOESCH dostarczy wtedy nie tylko generator o mocy 3,3 kW, ale i odpowiednio przygotowaną kabinę natryskową. Jeśli zaś chcesz przekształcić swoją łazienkę w prawdziwe centrum SPA, zdecyduj się na kabinę prysznicowo-parową SenseEase.

Dobrodziejstwo kąpieli parowej
Podczas chłodów mamy szczególnie duże zapotrzebowanie na ciepło i światło. Dobroczynna kąpiel parowa, która harmonizuje ducha i ciało oraz niweluje codzienny stres stanowi antidotum na chandrę.

HOESCH jako specjalista w zakresie kąpieli i wellness wprowadził nowy produkt SenseEase, który łączy zalety natrysku, masażu i kąpieli parowej, a poprzez kompaktowe rozwiązanie i określony zakres wymiarowy łatwo można je zastosować w niewielkich pomieszczeniach.

Kabina parowo-prysznicowa SenseEase z małej łazienki tworzy oazę wellness, gdzie wodę, odpowiednią temperaturę, światło i dźwięk możesz wykorzystywać dla maksymalnej przyjemności.

Na wyposażenie SenseEase składa się oświetlenie Power-LED, dysze masażowe, pakiet dźwiękowy, armatura natryskowa i generator pary. Taki zestaw gwarantuje maksimum zmysłowych przyjemności na niewielkiej powierzchni. Stosując SenseEase można łazienkę przekształcić w osobisty obszar wellness, w którym znajdziemy odprężenie i regenerację.

Maksimum komfortu na małej powierzchni
Jeśli wymagamy komfortu a dysponujemy niewielką powierzchnią, nie musimy z niczego rezygnować. Rozwiązania zastosowane wewnątrz produktu zapewniają swobodę ruchu. Można spocząć na zintegrowanym siedzisku i rozkoszować się delikatną parą. Deszczownica oraz sześć regulowanych dysz bocznych dbają o odprężenie i ożywienie ciała. Oczywiście produkt może być wykorzystywany na co dzień jako kabina prysznicowa.

Światłoterapia i dźwięk
Multifunkcyjna kabina SenseEase dba o wszystkie zmysły. Dwa punkty świetlne Power-LED z możliwością wyboru i zmiany koloru dbają o przyjemny nastrój wewnątrz kabiny, a z głośników brzmi ulubiona muzyka. Wysokiej jakości technika jest subtelnie wkomponowana w kolumnę funkcyjną wykonaną z aluminium. Wszystkie funkcje są uruchamiane za pośrednictwem nowoczesnego i funkcjonalnego panelu sterującego. Daj się ponieść przyjemnemu nastrojowi i zrzuć z barków codzienny stres.

Instalacja, wymiary i seriws
Program obejmuje 5 typów SenseEase, a każdy z nich w pięciu wariantach zabudowy, łącznie z możliwością instalacji bez brodzika bezpośrednio na podłożu. Dzięki subtelnym rozwiązaniom i transparentnemu frontowi SenseEase łatwo zharmonizować z istniejącym lub planowanym stylem wnętrza. Każdy Klient HOESCH Design może skorzystać z usługi planowania i montażu przez autoryzowany Serwis HOESCH w Polsce. W zakresie tej usługi oferujemy konsultację na miejscu w zakresie przygotowania instalacji i zaleceń producenta. Kolejny krok to montaż i uruchomienie produktu. HOESCH zaleca również okresowe przeglądy serwisowe swoich produktów.

SenseEase w pigułce
- projekt: NOA Design 
- multifunkcyjna kabina parowo-prysznicowa,
- kabina parowo-prysznicowa do zastosowania na niewielkich powierzchniach,
- generator pary 3,3 kW z funkcją płukania i odkamieniania,
- głowica górna, głowica natryskowa, 6 regulowanych dysz masażowych,
- pakiet dźwiękowy: radio, odtwarzacz MP3, głośniki, pamięć USB z 10 godzinami muzyki od HOESCH,
- światłoterapia - 2 punkty Power-LED,
- transparentny front ze szkła hartowanego z powierzchnią HOESCH EverClean,
- stabilna konstrukcja oparta o ściany tylne ze szkła hartowanego w kolorze srebrnym z powierzchnią HOESCH EverClean,
- składane siedzisko PU,
- zróżnicowane formy: prostokątna (1200x1000 mm), kwadratowa (1000x1000 mm), półokrągła (1000x1000 mm),
- do zainstalowania: bez brodzika, z brodzikiem, z brodzikiem i zintegrowaną obudową brodzika,

SteamBox 330 - dostępny od 1.415 EURO brutto/ dostępny od 5.949 PLN brutto*
SteamSet - dostępny od 3.063 EURO brutto/ dostępny od 12.864 PLN brutto*
SenseEase - dostępny od 7.700 EURO brutto/ dostępny od 32.339 PLN brutto*
*zależnie od kursu Euro

źródło:
www.hoesch.pl


Galeria

Pozostałe z tej kategorii

Przygotuj dłonie i stopy do wiosny

25/02/2013 14:58:25

Chociaż zima jeszcze mocno trzyma warto już teraz pomyśleć o tym jak przygotować dłonie i stopy na przyjście wiosny i jak zadbać o ich wygląd. Niebawem naszych rąk nie będą już chronić rękawiczki, a na stopy założymy lżejsze buty, warto więc jak... więcej

Nowość w linii redukującej przebarwienia

01/10/2012 13:30:53

W październiku 2012 roku pojawi się na rynku nowy produkt z tej serii: White Objective mains SPF19. White Objective® to pierwsza seria redukująca przebarwienia i zapobiegająca ich ponownemu powstawaniu, działa podczas 4 głównych... więcej

Młode i piękne dłonie dzięki... winogronom!

18/09/2012 20:03:30

Nasze dłonie codziennie wykonują tysiące czynności, jeśli dodamy do tego kontakt z detergentami, czynniki atmosferyczne i brak właściwych nawyków pielęgnacyjnych, to łatwo o wniosek że to często zaniedbana część ciała. Pierwszym krokiem do... więcej

Piękne ciało przez okrągły rok

21/08/2012 14:21:42

Piękne, zgrabne i zadbane ciało to marzenie każdej kobiety. Żeby jednak osiągnąć ten efekt nie wystarczy jednorazowa intensywna kuracja przez urlopem. Piękne ciało to inwestycja długoterminowa, która nie powinna zaczynać się wiosną i kończyć... więcej

Stylowa łazienka Thasos

17/07/2012 13:27:33

Portfolio Hoesch zawiera nowoczesną kolekcję Thasos, która daje klientom zaprojektowane na miarę, komfortowe i wyróżniające się wzornictwo jakiego oczekują. Hoesch po raz kolejny udowodnia, że potrafi stworzyć idealne połączenie... więcej