dodaj wizytówkę

Bezpieczne fale młodości

Likwidują zwiotczenia twarzy, szyi i dekoltu, wygładzają zmarszczki, poprawiają owal twarzy, a także złagodzenie jej rysów, poprawiają krążenie krwi - powodując lepsze odżywienie tkanek, dają odprężenie mięśniom twarzy, ujędrniają strukturę skóry, a także modelują i wyszczuplają sylwetkę. To wszystko jest możliwe dzięki urządzeniu, które wykorzystuje fale radiowe RF – prąd zmienny (bipolarny) o wysokiej częstotliwości.

Fale radiowe RF, które do niedawna były zarezerwowane dla chirurgii plastycznej, dermatologii i fizjoterapii. Dziś, ze względu na bezpieczeństwo, łatwość wykonywania zabiegu i skuteczność zdobyły rynek kosmetyczny.

Regenerują, stymulują, pobudzają…
W trakcie zabiegu pod wpływem działania pola elekromagnetycznego zachodzi zjawisko polaryzacji wywołujące ruch i wibrację jonów, atomów i cząsteczek. Następuje uporządkowanie struktur kolagenu i elastyny. Na skutek tarcia cząsteczek wydziela się ciepło endogenne (wytwarzane wewnątrz) i wywołuje selektywne ogrzanie tkanek do temp. 45- 55 stopni C. Pod wpływem energii cieplnej włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu. Powoduje to uruchomienie funkcji regeneracji, pobudzenie fibroblastów oraz stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność, wyraźnie poprawia się jej napięcie i owal twarzy. Zmarszczki, bruzdy i blizny ulegają wypłycaniu. Pod wpływem ciepła zwiększa się również przepuszczalność błon komórkowych, a co za tym idzie absorpcja aktywnych preparatów użytych w trakcie zabiegu. Radio Frequency nie tylko likwiduje objawy starzenia, ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Modeluje i wyszczupla sylwetkę
Tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa. Zabiegi z udziałem Radio Frequency, urządzenia emitującego fale radiowe, doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy polegającej na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek.
Nie bez znaczenia jest to, że na skutek działania fali radiowej zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Przyspieszeniu ulega również przemiana materii (przy podwyższeniu temp. o 1 stopień C wzrost o 3,6 %) co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego. Proces ten przyspiesza redukcję cellulitu i widocznie wygładza strukturę skóry.

Doskonałe efekty - bezboleśnie i bezpiecznie
Pierwszy efekt pojawia się po pierwszym zabiegu po około 3-5 tygodniach, w postaci poprawy jakości, ujędrnienia zwiotczeń skóry twarzy i ciała. Do uzyskania pełnego efektu należy wykonać serię zabiegów: na twarz od 2 do 5 zabiegów co 2 tygodnie oraz tzw. zabieg „przypominający” - raz w miesiącu przez 6 miesięcy. Częstotliwość zabiegów na ciało od 5 - 8 zabiegów raz w tygodniu, zabieg „przypominający” raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy. Maksymalny czas trwania zabiegu na twarz: 30 min., natomiast na ciało 40 min.
Najlepsze efekty osiągane są u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra doskonale reaguje na bodźce ją stymulujące. U osób starszych możliwe jest uzyskanie podobnych efektów dzięki przeprowadzeniu intensywniejszej kuracji.

Przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji, podczas której wykluczane są przeciwwskazania i podawane zalecenia dotyczące zabiegu i okresu przed i po zabiegowego.
Fale radiowe, to wspaniała, bezpieczna technologia, która daje doskonałe rezultaty każdemu rodzajowi skóry, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Koszt przykładowego zabiegu na całą twarz oraz dekolt kształtuje się w cenie ok. 600 zł (w zależności od gabinetu).

Autor:
Anna Paruzel


Galeria

Pozostałe z tej kategorii

Dusza i ciało w formie

24/09/2013 17:35:16

Jesienna oferta – polepszy stan ducha naszych klientów. Dwa miesiące pięknych, ciepłych wakacji minęło bardzo szybko. Naładowaliśmy się pozytywną energią na kolejne mniej słoneczne i ciepłe miesiące. Dlatego chcę zainspirować do... więcej

Masaż tkanek głębokich - to nie boli

17/09/2013 18:12:13

Masaż tkanek głębokich. Znany jest również jako „Deep Tissue Massage”. To jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów... więcej

Pamiątki na skórze po lecie

17/09/2013 18:05:32

Jak sobie radzić z przebarwieniami posłonecznymi? Słońce, dobra zabawa, relaks to główne składniki udanych wakacji, na które czekamy cały rok. Dlaczego więc mielibyśmy sobie czegoś odmawiać lub do czegoś się zmuszać? Taką... więcej

Rozprawiamy się z cellulitem

08/06/2013 12:38:23

Wiosenne szaleństwo ogarnęło wszystkich dookoła. Wszyscy rozprawiają o modzie, stylizacjach, makijażu; poczuliśmy wiosnę pełną piersią. Ale jest problem, o którym nie zawsze chcemy pamiętać. Wszystko zaczęło się od targów &ndash... więcej

Piękne stopy przez cały rok

23/05/2013 21:59:28

Składa się z 26 kości, 20 mięśni i aż 114 więzadeł. Ta niepozorna część naszego ciała precyzyjnie ze sobą współpracuje i dźwiga ciężar całego naszego organizmu. Jak się okazuje zadanie stopy nie jest proste. Nawet zwykłe stanie w miejscu... więcej