dodaj wizytówkę

Trwała redukcja owłosienia w stolicy

Kilka dni temu w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem twórców marki EpilFree, profesjonalnego systemu trwałej redukcji owłosienia: dr Yoel Konis, naukowiec, twórca formuły Epilfree, dr Tzachi Shelkovitz z Izraela, światowej sławy dermatolog oraz właściciel marki Pery Agur. Organizatorem spotkania była spółka Raya.

Podczas spotkania Pery Agur omówił fakty dotyczące anatomii włosa oraz depilacji. Twórca marki prowadził wykład na temat innowacji w świecie, naturalnej depilacji oraz przyszłości w tematyce usuwania owłosienia. Uczestnicy konferencji wysłuchali również, jak promować zabieg w Polsce na przykładzie promocji marki w USA. Spotkanie połączono z prezentacją zabiegu Epilfree, które zamieniło się w mini-warsztaty, bowiem goście mogli przećwiczyć zabiegi na modelce, a nawet wypróbować produkty na sobie. Ta innowacyjna metoda gości w polskich gabinetach od 2 lat. Na świecie klasyfikujemy się na drugim miejscu pod względem sprzedaży zabiegów w salonach.

Krótko o Epilfree
Profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia. Metoda opiera się na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Jest to linia trzech produktów dostosowanych do potrzeb klienta i konkretnych części ciała.
EpilFree Facial - preparaty dedykowany redukcji i zahamowaniu wzrostu włosa na twarzy i okolicach. Specjalnie dobrana formuła zapewnia łagodne, a zarazem skuteczne działanie.
EpilFree Intim - produkt stworzony specjalnie do redukcji i zahamowania wzrostu włosów okolic gdzie włosy są głęboko umieszczone w skórze i trudne do usunięcia: bikini, linia podbrzusza, sutki, pachy, kark.
EpilFree Body – formuła dopasowana jest do redukcji i zahamowania wzrostu włosów na dużych partiach ciała takich jak: nogi ręce, plecy, klatka piersiowa czy brzuch.

Jak działa?
Po usunięciu niechcianych włosów woskiem bądź pastą cukrową aplikujemy EpilFree. Najpierw aktywator, który rozszerza pory czterokrotnie i ułatwia penetracje składników aktywnych, a następnie toner EpilFree. Składniki aktywne działają bezpośrednio na korzeń włosa. Aby zabieg był skuteczny należy prawidłowo wykonać depilacje woskiem, dzięki temu przenikanie preparatu będzie właściwe. Niezbędna jest regularność zabiegów ze względu na brak aktywności wszystkich komórek wzrostowych włosów w tym samym czasie. Spodziewany czas satysfakcjonujących rezultatów jest indywidualny zależy od osoby oraz partii ciała. Zalecane od 2-10 zabiegów. Po serii zabiegów, jeden podtrzymujący raz w roku.

Dla każdego
Metoda ta jest skuteczna dla każdego rodzaju skory: opalona, jasna czy ciemna. Usuwa każdy rodzaj owłosienia, włosy: rude, siwe, blond, meszek, ciemne zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Produkt dla każdego bez względu na wiek. Do 80% zahamowanie wzrostu włosów i redukcji z upływem czasu w wyniku serii zabiegów. Zabieg EpilFree jest całkowicie bezbolesny oczywiście poza depilacja mechaniczną. Metoda EpilFree nie konkuruje z laserowym usuwaniem owłosienia tylko je uzupełnia.

Kolejną konferencję zaplanowano na przyszłym rok. Twórca formuły pracuje nad III generacją produktów. Co kryje się pod hasłem: nowa generacja? Składniki aktywne w obecnych produktach zostaną zastąpione ekologicznymi.

Tekst i fot:
Anna Paruzel,
kosmetolog Medica Spa, SpaStyle.pl


Galeria

Pozostałe z tej kategorii

Dusza i ciało w formie

24/09/2013 17:35:16

Jesienna oferta – polepszy stan ducha naszych klientów. Dwa miesiące pięknych, ciepłych wakacji minęło bardzo szybko. Naładowaliśmy się pozytywną energią na kolejne mniej słoneczne i ciepłe miesiące. Dlatego chcę zainspirować do... więcej

Masaż tkanek głębokich - to nie boli

17/09/2013 18:12:13

Masaż tkanek głębokich. Znany jest również jako „Deep Tissue Massage”. To jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, która zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie wśród masażystów... więcej

Pamiątki na skórze po lecie

17/09/2013 18:05:32

Jak sobie radzić z przebarwieniami posłonecznymi? Słońce, dobra zabawa, relaks to główne składniki udanych wakacji, na które czekamy cały rok. Dlaczego więc mielibyśmy sobie czegoś odmawiać lub do czegoś się zmuszać? Taką... więcej

Rozprawiamy się z cellulitem

08/06/2013 12:38:23

Wiosenne szaleństwo ogarnęło wszystkich dookoła. Wszyscy rozprawiają o modzie, stylizacjach, makijażu; poczuliśmy wiosnę pełną piersią. Ale jest problem, o którym nie zawsze chcemy pamiętać. Wszystko zaczęło się od targów &ndash... więcej

Piękne stopy przez cały rok

23/05/2013 21:59:28

Składa się z 26 kości, 20 mięśni i aż 114 więzadeł. Ta niepozorna część naszego ciała precyzyjnie ze sobą współpracuje i dźwiga ciężar całego naszego organizmu. Jak się okazuje zadanie stopy nie jest proste. Nawet zwykłe stanie w miejscu... więcej